Біблії

Фільтр
Сортувати по: замовчуванням
801 грн
0 грн
728 грн
0 грн
1 100 грн
1 300 грн
637 грн
0 грн
1 700 грн
0 грн
689 грн
0 грн
644 грн
0 грн
420 грн
0 грн
392 грн
0 грн
840 грн
0 грн
955 грн
1 064 грн
167 грн
0 грн
410 грн
0 грн
661 грн
0 грн
330 грн
0 грн
176 грн
0 грн
Біблії

Де придбати Біблію в Україні

Біблія є найбільш продаваною книгою всіх часів. Жодна книга ніколи не замінить Біблію, оскільки вона є Писанням, записаним Словом Божим, зверненим до людей. Вона складається з Старого та Нового Завіту, які поділяють історію людства на 2 частини – на життя до приходу Ісуса Христа та після. Перший написаний пророками, а другий – апостолами Ісуса.

У Старому Завіті містяться розповіді про створення Богом світу і людини, а також розповіді про життя перших людей на Землі та їхніх нащадків. Далі у художньому стилі описуються історичні події єврейського народу їхня діяльність, гріхи та падіння.

Новий Завіт містить розповідь про прихід, життя і смерть Ісуса Христа, а також про життя та діяльність перших християн та учнів Ісуса. Наводяться листи апостолів. Завершується Новий Заповіт Одкровенням Іоанна Богослова, який передбачив кінець Світу та друге пришестя Ісуса Христа.

Унікальність цієї книги полягає у тому, що вона є історичним документом. Події, описані у ній, нерозривно пов'язані з багатьма іншими достовірними історичними джерелами. Інша сторона унікальності Біблії в тому, що ця книга писалася протягом 1600 років, більш ніж 40 авторами. Завдяки Біблії ми можемо пояснити і наочно уявити історію всього людства.

Тому Біблія стане актуальною покупкою не тільки для релігійних, але й для допитливих людей.

Купити Біблію в Україні ви зможете у книжковому інтернет-магазині «Bookinstein». У нас широкий асортимент Біблій, які відрізняються один від одного за дизайном, але їх поєднує висока якість друку, стильний зовнішній вигляд і великий вибір палітурок.

Чому варто купити біблію онлайн у нашому Інтернет-магазині

Тому Біблії, представлені в нашому інтернет-магазині, мають велику кількість переваг:

 • Надійна обкладинка.

Біблії мають гнучку обкладинку зі 100% натуральної шкіри, замші та інших матеріалів. Що дозволить уникнути небажаних подряпин та заломів, збереже Біблію у належному стані протягом десятиліть.

 • Міцний папір.

Сторінки більшості Біблій зроблені з папірусу та рисового паперу. У наш час папірус виробляється тільки в Єгипті та на Сицилії. В основному, його використовують для виготовлення сувенірної продукції. Рисовий папір відноситься до високо сортних паперових виробів і відрізняється особливою міцністю. Сторінки такого паперу дуже складно розірвати навіть при намоканні.

 • Палітурка.

Біблія на подарунок має французьку палітурку ручної роботи – гарантія довговічності, краси та функціональності. Сьогодні поширене машинне шиття книг, проте, палітурка дуже швидко виходить з ладу. Французька обкладинка робиться за старовинною технологією, за допомогою якої всі сторінки з'єднуються одна до одної. Завдяки цьому навіть при багаторазовому прочитанні книга не вийде з ладу.

 • Зображення.

Деякі Біблії містять ілюстрації французького художника Гюстава Доре (Біблія з гравюрами Гюстава Доре). Твори цього художника є витворами мистецтва і неймовірно жваво підносять історії Біблії. Завдяки зображенням, читач може наочно уявити епізоди тих часів.

 • Зовнішній декор.

Біблії у книжковому інтернет-магазині «Bookinstein» виготовлені у різних колірних варіаціях із декоруванням. Є особливі екземпляри із позолоченими іконами на обкладинці, які матимуть цінність для всієї родини та зможуть передаватися з покоління до покоління.

Окрім цього в нашому книжковому інтернет-магазині також є Біблії для дітей, в яких цікаво розповідається про життя царів, пророків, апостолів та багатьох інших біблійних персонажів. Усі історії викладені дуже зрозуміло та доступно для дитячого розуміння.

Тому будь-який із запропонованих «Bookinstein» книжкових екземплярів – стане чудовим подарунком, як для дорослих, так і дітей.

Де вигідно купити Біблію в Україні

Купити Біблію недорого у Києві ви зможете у книжковому інтернет-магазині «Bookinstein».

Основні переваги нашої продукції:

 • Висока якість;
 • Прийнятні ціни;
 • Великий асортимент книг;
 • Обкладинки із натуральних матеріалів;
 • Сторінки із висококласного, міцного паперу.

І всі ці якості – гарантія надійності, міцності та довговічності книжкових виробів.

Крім цього, переваги нашої продукції дозволяють стати книгам відмінним та бажаним подарунком, який займає особливе місце на полиці будь-якої людини.

Так у нашому книжковому інтернет-магазині ви можете купити книгу Біблія у подарунок близьким, друзям, колегам, співробітникам на Новий рік, день народження та інше свято.

А подарункова Біблія в шкіряній або замшевій палітурці – стане ідеальним солідним презентом для дорогої та важливої людини (родича, керівника, близького друга).

Кращі майстри вклали величезну кропітку працю, досвід та вміння в кожну книгу, щоб читач зміг оцінити не лише першокласне виконання книг, але насолодився зручним та приємним читанням.

Біблія – це особливий острівець надії, віри, любові, що звільняє думки і душу від негативних емоцій, гніву та ненависті. Біблія – це Велика книга, яку ви зможете купити у Києві, купити Біблію у Харкові, недорого, за доступною ціною.

Вибір Біблії та іншої літератури у «Bookinstein»

Якщо вас зацікавила релігійна література, варто купити Біблію в нашому інтернет-магазині.

Це найкраща можливість ознайомитися з головною християнською інформацією – Старим та Новим Завітом.

А дитяча Біблія, яку ви також можете купити в Києві чи Харкові в книжковому інтернет-магазині «Bookinstein», дозволяє пояснити складну, але важливу релігійну тему для дітей у вигляді спрощеної розповіді, доступною та зрозумілою дитині мовою. Зберігаючи у своїй основний зміст і змістом найдавніших релігійних знань.

Як замовити Біблію в інтернет-магазині “Bookinstein”

Купити Біблію можна з будь-якого населеного пункту в Україні, адже наш інтернет-магазин працює онлайн, перебуваючи в місті Суми Зробити замовлення просто: достатньо просто зайти в каталог на сайті та вибрати бажаний варіант. Асортимент "Bookinstein" більш ніж широкий, тому вибір є для кожного. Можна, можливо:

 • купити Біблію російською мовою, якщо хочеться зробити приємний подарунок близькій людині;
 • вибрати синодальний переклад – для молоді, оскільки у такому варіанті видання більше їх зацікавить;
 • купити біблію українською мовою для себе чи батьків;
 • замовити варіант де буде сучасний переклад;
 • придбати православну Біблію церковнослов'янською, що важливо для тих, кому потрібна автентичність такої книги;
 • купити католицьку настільну Біблію.

А ще в нашому інтернет-магазині є Біблія з великим шрифтом, актуальна для людей похилого віку або при проблемах із зором, великого формату. Також можна придбати і малого формату – кишенькову, яку зручно брати із собою до церкви, у подорож чи на важливі події, коли потрібна особлива духовна підтримка.

Якщо ж ознайомлення із цією священною книгою буде вперше, то актуальним стане варіант із коментарями для сімейного читання.

Наші менеджери готові підібрати гарну настільну церковну Біблію – подарункове видання, адже така книга – гарний, актуальний презент.

Чи всі Біблії однакові за змістом?

Обираючи варіант Біблії, важливо звернути увагу не лише на зовнішнє її оформлення – наприклад, вона може бути на блискавці, у твердій або м'якій обкладинці, мати різний колір та вартість. Зміст теж має значення, тому варто пам'ятати, що є канонічна та неканонічна, православна та католицька, а також можна вибрати повну та скорочену.

Щоб замовлення не було складним, наші співробітники допоможуть зорієнтуватися, як вибрати весільну, настільну Біблію за низькими цінами або підберуть, якщо потрібна сімейна.

Замовити та купити Біблію в інтернет-магазині вигідно ще й тому, що така покупка заощадить час та гроші покупця.

У нашому книжковому інтернет-магазині зібрано цілий розділ літератури, як на релігійну тематику, так і на інші теми, включаючи:

 • Бізнес-книги (фінанси, маркетинг тощо);
 • Книги для саморозвитку;
 • Наукова література;
 • Психологія;
 • Дитяча пізнавальна література;
 • Комікси, манга.

А також різні новинки для дітей та дорослих.

Ви можете у нас купити Біблію у Києві чи Харкові, а можете замовити нашу продукцію з доставкою у будь-яку точку України, за розумною ціною.

Тому якщо ви бажаєте придбати Біблію або якусь іншу корисну літературу – книжковий інтернет-магазин «Bookinstein» завжди відкритий для вас!

Враховуючи, що замовити можна по інтернету, доставка доступна в різних містах України: Миколаїв, Вінниця, Кривий Ріг, Харків, Львів, Івано-Франківськ, Хмельницький, Запоріжжя, Дніпро, Одеса та інші населені пункти. У Сумах доступний самовивіз.

З нами не потрібно шукати, де замовити Біблії дешево у потрібному варіанті. Наш асортимент різноманітний та актуальний.