Біблії

Фільтр
Сортувати по: замовчуванням
728 грн
0 грн
795 грн
0 грн
644 грн
0 грн
420 грн
0 грн
392 грн
0 грн
840 грн
0 грн
955 грн
1 064 грн
167 грн
0 грн
302 грн
0 грн
661 грн
0 грн
175 грн
0 грн
176 грн
0 грн
626 грн
0 грн
532 грн
0 грн
626 грн
0 грн
584 грн
0 грн
Біблії

Де придбати Біблію в Україні
Біблія є найбільш продаваною книгою всіх часів. Жодна книга ніколи не замінить Біблію, оскільки вона є Писанням, записаним Словом Божим, зверненим до людей. Вона складається з Старого та Нового Завіту, які поділяють історію людства на 2 частини – на життя до приходу Ісуса Христа та після. Перший написаний пророками, а другий – апостолами Ісуса.

У Старому Завіті містяться розповіді про створення Богом світу і людини, а також розповіді про життя перших людей на Землі та їхніх нащадків. Далі у художньому стилі описуються історичні події єврейського народу їхня діяльність, гріхи та падіння.

Новий Завіт містить розповідь про прихід, життя і смерть Ісуса Христа, а також про життя та діяльність перших християн та учнів Ісуса. Наводяться листи апостолів. Завершується Новий Завіт Одкровенням Іоанна Богослова, який передбачив кінець Світу та друге пришестя Ісуса Христа.

Унікальність цієї книги полягає у тому, що вона є історичним документом. Події, описані у ній, нерозривно пов'язані з багатьма іншими достовірними історичними джерелами. Інша сторона унікальності Біблії в тому, що ця книга писалася протягом 1600 років, більш ніж 40 авторами. Завдяки Біблії ми можемо прояснити і наочно уявити історію всього людства.

Тому Біблія стане актуальною покупкою не тільки для релігійних, але й для допитливих людей.
Купити Біблію в Україні ви зможете у книжковому інтернет-магазині «Bookinstein». У нас широкий асортимент Біблій, які відрізняються один від одного по дизайну, але їх об'єднує висока якість друку, стильний зовнішній вигляд і великий вибір плетінь.

Біблії, представлені в нашому інтернет-магазині, мають велику кількість переваг:
1. Надійна обкладинка.
Біблії мають гнучку обкладинку зі 100% натуральної шкіри, замші та інших матеріалів. Що дозволить уникнути небажаних подряпин та заломів, збереже Біблію у належному стані протягом десятиліть.

2. Міцний папір.
Сторінки більшості Біблій зроблені з папірусу та рисового паперу. В наш час папірус виробляється тільки в Єгипті та на Сицилії. Здебільшого його використовують із виготовлення сувенірної продукції. Рисовий папір відноситься до високо сортних паперових виробів і відрізняється особливою міцністю. Сторінки такого паперу дуже складно розірвати навіть при намоканні.

3. Палітурка.
Біблія на подарунок має французьку палітурку ручної роботи – гарантія довговічності, краси та функціональності. Сьогодні поширене машинне шиття книг, проте, палітурка дуже швидко виходить з ладу. Французька обкладинка робиться за старовинною технологією, за допомогою якої всі сторінки з'єднуються одна до одної. Завдяки цьому навіть при багаторазовому прочитанні книга не вийде з ладу.

4. Зображення.
Деякі Біблії містять ілюстрації французького художника Гюстава Доре (Біблія з гравюрами Гюстава Доре). Творіння цього художника є витворами мистецтва і неймовірно жваво підносять історії Біблії. Завдяки зображенням, читач може наочно уявити епізоди тих часів.

5. Зовнішній декор.
Біблії у книжковому інтернет-магазині «Bookinstein» виготовлені у різних колірних варіаціях із декоруванням. Є особливі екземпляри із позолоченими іконами на обкладинці, які матимуть цінність для всієї сім'ї та зможуть передаватися з покоління до покоління.

Крім цього в нашому книжковому інтернет-магазині, також є Біблії для дітей, у яких цікаво розповідається про життя царів, пророків, апостолів та багатьох інших біблійних персонажів. Усі історії викладені дуже ясно і доступно для дитячого розуміння.

Тому будь-який із запропонованих «Bookinstein» книжкових екземплярів – стане чудовим подарунком, як для дорослих, так і дітей.

Де вигідно купити Біблію в Україні
Купити Біблію недорого у Києві ви зможете у книжковому інтернет-магазині «Bookinstein».

Основні переваги нашої продукції:
· Висока якість;
· Прийнятні ціни;
· Великий асортимент книг;
· Обкладинки з натуральних матеріалів;
· Сторінки з висококласного, міцного паперу.

І всі ці якості – гарантія надійності, міцності та довговічності книжкових виробів.

Крім цього, переваги нашої продукції дозволяють стати книгам відмінним та бажаним подарунком, який займе особливе місце на полиці будь-якої людини.

Так у нашому книжковому інтернет-магазині ви можете купити книгу Біблія у подарунок близьким, друзям, колегам, співробітникам на Новий рік, день народження та інше свято.

А подарункова Біблія в шкіряній або замшевій палітурці – стане ідеальним солідним презентом для дорогої та важливої ​​людини (родича, керівника, близького друга).

Найкращі майстри вклали величезну копітку працю, досвід та вміння в кожну книгу, щоб читач зміг оцінити не лише першокласне виконання книг, але насолодився зручним та приємним читанням.

Біблія – це особливий острівець надії, віри, любові, що звільняє думки і душу від негативних емоцій, гніву та ненависті. Біблія – це Велика книга, яку ви зможете купити у Києві, купити Біблію у Харкові, недорого, за доступною ціною.

Вибір Біблії та іншої літератури у «Bookinstein»

Якщо вас зацікавила релігійна література, варто купити Біблію в нашому інтернет-магазині.

Це найкраща можливість ознайомитися з головною християнською інформацією – Старим та Новим Завітом.

А дитяча Біблія, яку ви також можете купити в Києві чи Харкові в книжковому інтернет-магазині «Bookinstein», дозволить пояснити складну, але важливу релігійну тему для дітей у вигляді спрощеної розповіді, доступною та зрозумілою дитині мовою. Зберігаючи при цьому основний сенс і зміст найдавніших релігійних знань.

Замовити та купити Біблію в інтернет-магазині вигідно ще й тому, що така покупка заощадить час та гроші покупця.

У нашому книжковому інтернет-магазині зібраний цілий розділ літератури як на релігійну тематику, так і книги на інші теми, включаючи:
· Бізнес-книги (фінанси, маркетинг тощо);
· Книги для саморозвитку;
· Наукова література;
· Психологія;
· Дитяча пізнавальна література;
· Комікси, манга.

А також різні новинки для дітей та дорослих.

Ви можете у нас купити Біблію у Києві чи Харкові, а можете замовити нашу продукцію з доставкою у будь-яку точку України, за розумною ціною.

Тому якщо ви хочете придбати Біблію або будь-яку іншу корисну літературу – книжковий інтернет-магазин «Bookinstein» завжди відкритий для вас!