Бізнес-література

Фільтр
Сортувати по: замовчуванням
351 грн
0 грн
350 грн
0 грн
701 грн
0 грн
350 грн
0 грн
300 грн
0 грн
450 грн
0 грн
249 грн
0 грн
185 грн
0 грн
354 грн
372 грн
228 грн
240 грн
320 грн
0 грн
390 грн
0 грн
390 грн
0 грн
250 грн
0 грн
152 грн
160 грн
200 грн
0 грн
Бізнес-література

Вести бізнес за умов постійних змін нелегко, тому навіть ті, хто має свою справу не один рік, вивчають різні стратегії. Початківцям, які тільки мріють отримувати прибуток зі своєї ідеї, книги про бізнес також будуть дуже корисними. У нашому інтернет-магазині зібрані найкращі видання, які здатні стати настільною допомогою для тих, хто хоче чогось досягти, розвиватися та шукає натхнення. І найголовніше – вартість кожного видання набагато нижча, ніж ціни тих знань, які можна з ним отримати.

Які книги про бізнес можна вибрати та купити в “Bookinstein”

Бізнес література представлена широким асортиментом, адже такі видання мають попит. Наш книжковий інтернет-магазин стежить за новинками та бестселерами, тому в каталозі можна вибрати топ авторів у цьому напрямку.

Умовно літературу про бізнес можна поділити на дві групи: надихаючі та прикладні. Перші створені для того, щоб дати мотивацію, надихнути не лише розпочати справу, а й розвиватися далі навіть за стабільного бізнесу. Прикладом таких видань можуть бути такі популярні книги, як:

 • Алібаба. Історія світового сходження від першої особи Дункан Кларк; автор Дункан Кларк;
 • Історія ІКЕА. Як бренд закохався світ, автор Інгвар Кампрад;
 • Apple зсередини від автора Адама Лашинського;
 • Стен Лі. Життя як комікс – книга Лейла Лейбовиця.

І це лише частина надихаючих видань із життя відомих людей, які часто піднімалися із самих низів, створюючи гігантські імперії.

Бізнес література

Друга група - корисні практичні посібники, що містять конкретні рекомендації про те: 

 • як вибрати стратегію, 
 • як правильно впровадити у свій бізнес-маркетинг, 
 • як підбирати кадри, вести ділові переговори, 
 • про побудову бізнесу з нуля, 
 • проведення бізнесу, 
 • бізнес-процеси. 

Важливо, що такі популярні цікаві видання написані досвідченими фахівцями цієї сфери, тому принесуть користь і новачкам, і професіоналам.

Окремо в нашому інтернет-магазині представлені книги про бізнес в Україні, адже досвід світових бізнесменів не завжди є актуальним для нас. Багато видань описують усі етапи: від створення до отримання прибутку. Такі практичні поради обійдуться дешево, а розвиток від них може бути колосальним.

Як замовити книги про бізнес у книгарні “Bookinstein”

Інтернет-магазин “Bookinstein” знаходиться у місті Суми, але книги можна замовити онлайн у будь-яке місто України. Новинки, давно відомі видання, що стали бестселером, перевидання та нові сучасні посібники – все це легко знайти у каталозі. Купити книги про бізнес можна, зайшовши на сайт, або по телефону наших менеджерів.

Доставка бізнес-літератури виконується в різні регіони в Україні Укрпоштою і Новою Поштою. Купити бізнес літературу може кожне з міст Київ, Харків, Львів, Кривий Ріг, Івано-Франківськ, Хмельницький, Запоріжжя, Дніпро, Одеса. У Сумах можливе самовивезення.

Вибираючи "Букінштейн", наші клієнти отримують можливість:

 • купити бізнес книги в Україні, ціна яких є доступною;
 • легко зробити вибір, адже у нашому асортименті гарні, актуальні видання;
 • зробити замовлення того, що потрібно з дому, офісу чи іншого місця, адже купити онлайн – економія часу;
 • сплатити зручним способом – при отриманні або зробити безготівковий розрахунок.

Наша мета, щоб читали і дорослі, так і діти, тому замовити бізнес книги в Україні в “Bookinstein” варто і для підростаючих ділових людей.