Максим Іл'яхов

Фільтр
Сортувати по: замовчуванням
354 грн
372 грн
357 грн
375 грн
399 грн
420 грн
357 грн
375 грн
250 грн
0 грн
226 грн
283 грн
Максим Іл'яхов

Максим Іл'яхов - лінгвіст, кандидат педагогічних наук, відомий редактор та розробник служби перевірки тексту «Гальред», також є ректором Школи редакторів Дизайн-бюро А. Горбунова. Іл'яхов написав більше чотирьох сотень статей про редакцію, контент-маркетинг та рекламу, а також створив курс «Інформаційний стиль та редакція тексту».

Є автором «Розсилки Глареда» - на сьогоднішній день це одна з найпопулярніших розсилок про редакцію та текст в країні. Займає пост головного редактора «Тиньків-журнал».

В своїй книзі "Пиши, сокращай" Максим Іл'яхов навчає правильно формулювати свої міркування і на конкретних прикладах демонструє, що можна, а чого не можна робити при написанні публіцистичних, інформаційних, рекламних та журналістських текстів. Так само в книзі розповідається про те, як писати текстові розсилки, від яких неможливо відписати, і листів, на які неодмінно хочеться відповісти. З цього видання ви зрозумієте,як правильно складати текст для оголошень, що будуть приносити результат. Як скласти грамотні тексти коротко, консолідно та зрозуміло, без відмивання та фальші. Іншими словами, авторська робота Максима Іл'яхов "Пиши, сокращай" навчить всіх тих, хто активно пов'язаний безпосередньо з написанням тексту:

  • створювати емкі, цікаві та короткі тексти;
  • вести вничную переписку в діловому стилі;

Також читач дізнається про 10 основних правил створення сильного тексту та їх застосування в практиці.

Публікації Іл'яхова розходяться зі швидкістю світла. Секрет в тому, що кількість фрілансерів збільшується, і кожний прагне бути кращим. Саме це видання дозволяє досягти відмінних результатів у копірайтингу, редакції та рекламі. 

Сервіс «Главред» Максима Іл'яхова моментально стала популярною в мережі. Ним користуються як рядові копірайтери, так і студенти, журналісти, редактори.