Націлені на результат. Що насправді мотивує людей Why Motivating People Doesn't Work... and What Does: The New Science of Leading, Energizing, and Engaging by Susan Fowler

Артикул: 709133
Нет на складе
Есть в наличии
175 грн
0 грн
Характеристики:
 • Издательство:
 • Язык издания:
  Украинский
 • Год издания:
  2018
 • Переплет:
  Твердый переплет
 • Формат:
  140х210 мм (средний формат)
 • Количество страниц:
  168
 • ISBN:
  978-617-7552-55-9
Нет на складе
Есть в наличии
175 грн
0 грн

Нет на складе

Способы доставки
 • Службой «Укрпочта Экспресс»
 • Службой «Новая Почта»
Способы оплаты
 • Наличными при получении
 • Наложенным платежом
 • Оплата на карту
 • Оплата картой (Liqpay)
Націлені на результат. Що насправді мотивує людей

Націлені на результат. Що насправді мотивує людей

175 грн
0 грн

Нет на складе

Полное описание

Традиційна система мотивування працівників не працює — у цьому переконана бізнес-коучка Сьюзен Фовлер. Система нагород та покарань може давати лише тимчасові результати. Потрібне щось більше, щоб зарядити працівників позитивною енергією та налаштувати на стабільну роботу й найкращі результати. Чому мотивація грошима не дає бажаного результату? Чому цінності компанії не стають цінностями працівника? Чи можна навчитися мотивувати?

ДЛЯ КОГО ЦЕ ВИДАННЯ

Книжка для всіх, хто цікавиться мотивацією, керівників усіх рівнів, HR-фахівців.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

Авторка встановлює мотиваційні орієнтири, які допоможуть знайти дієві й водночас справедливі шляхи для ефективної роботи та створити середовище, що сприятиме розкриттю потенціалу вашої команди.

ПРО АВТОРА

Сьюзен Фовлер — міжнародна бізнес- консультантка з питань лідерства, провідна розробниця програми Ken Blanchard Company’s Optimal Motivation, авторка статей для Huffington Post, LeaderChat, SmartBrief.

ВІДГУКИ

Це чудове нагадування, що лідерство — вміння, яке працює тільки тоді, коли вам вдається захопити розум і серце своїх працівників. Сьюзен Фовлер пропонує нову парадигму мотивації, просту та зрозумілу альтернативу, якої ми давно потребуємо.

Лорі Лоренц, екс-керівниця маркетингового відділу Hewlett-Packard

Сьюзен навчила менеджерів та фахівців із роботи з персоналом нашої компанії застосовувати принцип оптимальної мотивації для них самих та працівників. Це дуже надихнуло нас. Я переконаний, що ця книжка матиме надзвичайний вплив на багатьох людей.

Елін Ленселінк, менеджерка з роботи з персоналом в AkzoNobel

ЦИТАТИ

Про помилкові методи заохочення Конкуренція і змагання — не найкращий спосіб заохотити підлеглих до сумлінної праці. Варто збагнути: попри практичну користь грошей і незмінне прагнення людей заробляти більше, грошові винагороди далекі від реальних причин прив’язаності працівників до роботи.

Про автономність як джерело мотивації Різноманітні дослідження останніх двадцяти років свідчать, що в дорослому віці людям теж важливо задовольняти психологічну потребу в автономності. Наприклад, продуктивність праці робітників на заводах суттєво зростає, коли вони мають право зупиняти конвеєр. Так само зростає й продуктивність працівників провідних інвестиційних банків, які стверджують, що мають високий рівень автономності. Люди почуваються автономно, коли тримають під контролем роботу, якою займаються, і мають вибір.

Про атмосферу піклування Коли керівники ганяються за результатами і не зважають на почуття, працівники сприймають боса як егоїстичну й корисливу особу. Такий підхід до мотивування досить поширений, і він заважає довірі в колективі, а отже, позначається на виконанні обов’язків. Ваше завдання як лідера — створити атмосферу близькості для співробітників, щоб вони могли: турбуватися про інших і відчувати турботу; мати тісні взаємини з іншими й не перейматися прихованими мотивами; відчувати, що відіграють важливу роль в житті інших людей.

Об авторе
Сьюзен Фаулер
Сьюзен Фаулер

Находится в постоянных поисках и стремлении помочь руководителям всех уровней. Один из ведущих экспертов по мотивации и личному раскрепощению, Сьюзен черпает свои знания из обширного опыта в бизнесе, рекламе, продажах, производстве, маркетинге, лайфстайл и бизнес- коучинге и обучении лидерству во всех пятидесяти штатах США и сорока зарубежных странах. В числе ее клиентов — Google, Harley-Davidson, Kawasaki, Pfizer, Merck, T.J. Maxx, Reitmans of Canada, National Basketball Association, AkzoNobel и Apple.

Сьюзен — соавтор инновационных «Оптимальных событий мотивации» для Ken Blanchard Companies, а также создатель и ведущий разработчик «Ситуативного Само-Лидерства», лучшей программы по самолидерству для организаций и частных лиц. Она награждена Lifetime Achievement Award ассоциацией North American Simulations and Gaming Association.

Сьюзен также является автором трех книг в соавторстве с Кеном Бланшаром: «Self Leadership and the One Minute Manager», «Leading at a Higher Level» и «Empowerment». В соавторстве она написала книги и программы обучения «Achieve Leadership Genius», «The Team Leader’s Idea-a-Day Guide» и «Good Leaders, Good Shepherds». Она также создала аудиопрограммы «Overcoming Procrastination» и «Mentoring». Сьюзен живет со своим мужем Дреа Зигарми в Сан-Диего. Она — старший консультационный партнер в Ken Blanchard Companies, консультант по лидерству и коуч; а также преподаватель и магистр естественных наук в Исполнительной программе Лидерства университета Сан-Диего и член правления в Angel Faces, некоммерческой организации, которая помогает девушкам, получившим травмы в результате ожогов.

Характеристики
 • Издательство:
 • Язык издания:
  Украинский
 • Год издания:
  2018
 • Переплет:
  Твердый переплет
 • Формат:
  140х210 мм (средний формат)
 • Количество страниц:
  168
 • ISBN:
  978-617-7552-55-9
 • Переводчик:
  Юлия Кузьменко
 • Тираж:
  3000

Информация о технических характеристиках, комплекте поставки, стране изготовления, внешнем виде и цвете товара носит справочный характер и основывается на последних доступных к моменту публикации сведениях

Твой отзыв поможет мне сделать правильный выбор
Написать отзыв
Имя*
Ваш Email отображаться не будет
Введите комментарий*