Книги видавництва «Наш Формат»

Фільтр
Сортувати по: замовчуванням
330 грн
0 грн
300 грн
0 грн
350 грн
0 грн
270 грн
0 грн
220 грн
0 грн
280 грн
0 грн
320 грн
0 грн
190 грн
0 грн
175 грн
0 грн
195 грн
0 грн
185 грн
0 грн
250 грн
0 грн
195 грн
0 грн
230 грн
0 грн
175 грн
0 грн
230 грн
0 грн
Книги видавництва «Наш Формат»

У 2006 році Владислав Кириченко заснував «Наш Формат» як мистецьку агенцію, що займалася випуском аудіокниг, значків, плакатів, футболок.

Починав «Наш Формат» з друку плакатів та постерів з патріотичною тематикою, виготовляли футболки з етнополітичними сюжетами, прапори, значки та іншу сувенірну продукцію. Також «Наш Формат» став першим українським музичним лейблом, що тиражував музику лише україномовних гуртів — було записано майже 200 аудіокнижок українською. Компанія допомагала молодим гуртам і виконавцям, що проводили свої музичні фестивалі, та фінансувала видання книжок на історично-повстанську тематику.

Згодом було відкрито кілька регіональних магазинів «Наш Формат» і створено майданчик для таборування молодіжних організацій та проведення музичних подій — «Кузню Уніж» у Дністровському каньйоні.

Однією з головних активностей «Нашого Формату» з 2006 року стало створення якісної аудіокниги. Команда записала майже 200 аудіокнижок українською, серед яких «Моє життя та робота» Генрі Форда, «Спогади» Павла Скоропадського, «Чорний лебідь» Насіма Ніколаса Талеба, «Та ви жартуєте, містере Фейнман!» Річарда Фейнмана та інші. З 2020 року ексклюзивним аудіопартнером «Нашого Формату» є перша українська аудіокнигарня «АБУК», що підхопила естафету створення якісних аудіокниг. Наразі «АБУК» має у своєму портфелі сотні аудіокниг українською, значну частину з яких становлять озвучені переклади світових бестселерів «Нашого Формату».

З 2014 року видавництво почало спеціалізуватися на українських перекладах нехудожньої літератури, зокрема на світових бестселерах про бізнес, саморозвиток, економіку, психологію та історії успіху.

У 2020 році було створено Дитячу редакцію «Нашого Формату» на чолі з відомим українським письменником Іваном Андрусяком. За перший рік у Дитячій редакції «Нашого Формату» вийшло 19 книжок з різних серій. Вікова категорія: від 3 років (серія «Казки») до 12+ (серії «Пригоди», «Фентезі», «Почуття»). Також є видання для спільного читання з родиною (серія «Сім’я»). Частина з виданих дитячих книжок входить до шкільної програми МОН України.

В травні 2020 року топ-менеджери «НФ», включаючи головну директорку Ілону Замоцну та головну редакторку Ольгу Дубчак, покинули видавництво через конфлікт з Владиславом Кириченком та заснували власне видавництво «Віхола»[1].

За роки роботи видавництво випустило понад 500 назв книг загальним накладом понад 2 мільйони 200 тисяч примірників.

Станом на 2022 рік книжкову продукцію «Нашого Формату» можна побачити у книгарнях Польщі, Італії, Литви, Швейцарії, Німеччини, США тощо. Права на українські видання продані у провідні видавництва Польщі та Німеччини.