Настінні календарі

Фільтр
Сортувати по: замовчуванням
250 грн
0 грн
390 грн
0 грн
390 грн
0 грн
390 грн
0 грн
390 грн
0 грн
390 грн
0 грн
390 грн
0 грн
390 грн
0 грн
292 грн
390 грн
293 грн
390 грн
293 грн
390 грн
293 грн
390 грн
390 грн
0 грн
293 грн
390 грн
Настінні календарі

Календарі настінні 2022

Настінні перекидні календарі – найбільший вид календарів, які не втратили своєї актуальності навіть у часи нанотехнологій. Великий настінний календар є ефективним рекламним засобом (для офісів, компаній), що дозволяє гідно заявити про себе, а «розумний» календар до того ж стане незамінним підручним засобом, не тільки для школяра або студента, але і для вчителя, підприємця і т.д. д.

В онлайн-магазині «Bookinstein» ви зможете купити розумний настінний календар на будь-який смак та запит. Якщо у вас у будинку школяр йому напевно сподобається великий настінний календар із фокусами, дослідженнями, календар із наклейками або з англійським словником.

Якщо дитина активна, але не вміє концентруватися на своїх досягненнях, допоможіть їй навчитися визначати цілі та досягати їх – купіть розумний календар на 2022 р. «Мета! Як визначати та домагатися».

Для батьків стане найкращим придбанням великий настінний розумний календар на 2022 рік - "Як спілкуватися з дитиною".

Підприємці обов'язково повинні звернути увагу на концепт-календарі "Бізнес-ефективність", "Лідер", "Здоров'я", "Ключові навички" тощо.

Які допоможуть:
• Продуктивно проводити наради;
• Тримати на увазі важливі дати;
• Не втрачати мотивації у рутинних справах;
• Правильно дбати про своє здоров'я.

Якщо ви практикуєте «відпочинок» від гаджетів – з розумним настінним календарем ви завжди будете в курсі подій. Перебуваючи на стіні, календар завжди нагадає про важливі справи, зустрічі, звіти, наради тощо.

З його допомогою ви у будь-який момент можете скласти документ із зазначенням точних термінів та дат, зможете контролювати поставки (надання інших послуг), а також ефективно організовувати професійну діяльність у своєму відділі, офісі та особистих справах.

Настінні календарі «Bookinstein» мають ефектний та привабливий дизайн, вирізняються високою якістю матеріалів, тому можуть стати оригінальним подарунком на Новий рік близьким, друзям, дітям.

Настінні календарі у книжковому інтернет-магазині «Bookinstein»

Якщо ви шукаєте настінний календар або просто нетривіальний подарунок, але не знаєте, де купити в Києві настінний календар 2021 - зверніться до книжкового інтернет-магазину «Bookinstein».

У нас ви швидко знайдете все, що потрібно, включаючи:
• Великий настінний календар 2022 року;
• Великий розумний настінний календар 2022 року;
• Перекидний настінний календар.

А також бізнес-літературу, комікси та книги для дітей, книги для саморозвитку, книги з психології, художню літературу, безліч виробів для хобі, творчості, колекціонування (блокноти, настінні календарі, щоденники, пазли) тощо.

Сучасний та зручний інтерфейс нашого сайту, проста навігація, пошук необхідних товарів та зворотний зв'язок – невід'ємна частина книжкового інтернет-магазину «Bookinstein».

Тому якщо ви вирішили купити настінний календар 2022 або будь-який інший товар у нашому інтернет-магазині, разом із покупкою ви отримуєте: якісний сервіс, зручну, швидку доставку та гарний настрій.

Переваги настінних календарів «Bookinstein»

Великий настінний перекидний календар – це не просто «паперова» покупка, це частина інтер'єру та особистості власника, яка перебуватиме у всіх на очах 12 місяців!

Тому до вибору такого виробу варто підходити відповідально. З урахуванням якості. Особливо, якщо ви вирішили купити великий настінний календар на подарунок.

Дешеві перекидні настінні календарі ризикують «достроково» опинитися у відрі для сміття, будьте впевнені. Нецікаві картинки, «не продруковані» цифри та літери не дозволять надовго затриматися такому «оригінальному» подарунку.

Окрім естетичних особливостей, настінний календар для компанії, кабінету підприємця в офіс – це іміджева реклама, привернення уваги потенційних клієнтів, партнерів тощо. Більше того – це ідеальна візитна картка в кімнаті очікування! А значить виглядати вона має на всі 100%.

Настінні перекидні календарі у книжковому інтернет-магазині «Bookinstein» поєднують у собі:
• Практичність;
• Ефективність;
• Зручність;
• Привабливість.

Настінний календар – це 14 барвистих, перекидних сторінок, які стануть невід'ємними щоденними помічниками у плануванні, нагадуванні та контролі.

Перекидні настінні календарі зазвичай містять 14 аркушів: 12 аркушів для місяців і 2 аркуші виступають у вигляді обкладинки та підкладки. Це зручно як у процесі експлуатації календаря, так і для оформлення презентабельного зовнішнього вигляду.

Настінні перекидні календарі можуть містити різні сюжети, від красивих пейзажів, пір року, фотографій тварин, авто до ексклюзивних тематичних зображень.

Виготовляються перекидні настінні календарі з натуральної сировини, вирізняються високою міцністю, водонепроникністю, легкістю та надійністю. Мають стовідсоткову утилізацію. Колір тримається стійко протягом усього року, не піддається волозі та впливу ультрафіолету.

У виробництві та оформленні нашої продукції використовується:
• Офсетний друк;
• Цифровий друк

• Різнобарвна фурнітура (пружини, курсори, кільця);
• Нестандартні кольори;
• Ламінація виробів (зміцнює паперовий шар, захищає від вологи, механічних пошкоджень);
• УФ-лакування.

Тиснення фольгою, металевий ефект тощо. Все на ваш смак та запит.
До того ж, у книжковому інтернет-магазині «Bookinstein» ви зможете купити настінний календар на 2022 рік за найкращою ціною в Україні.

Отже, чи буде ваш настінний календар дизайнерський шедевром із продуманою картинкою, зрозумілим текстом, стильним та практичним доповненням до тайм-менеджменту – залежить тільки від вашого вибору, де ви плануєте купувати календар, якої якості та за якою ціною.

Однак якщо ви хочете залишити приємне враження і не припуститися помилок з вибором – станьте клієнтом книгарні «Bookinstein» і ви завжди будете не тільки з оригінальною та якісною сувенірною продукцією, але й із захоплюючими книгами для дорослих та дітей.

Також ми пропонуємо вибрати великі настінні календарі, розумні настінні календарі замість банальних корпоративних подарунків.

Сучасний настінний календар – це реальна користь на найближчі 365 днів.

Вибирайте відповідний настінний календар разом із книжковим інтернет-магазином «Bookinstein». Даруйте собі та близьким позитивні емоції, що розвивають та приємні враження.