Выйди из зоны комфорта. Измени свою жизнь (карманный формат) Eat That Frog! 21 Great Ways to Stop Procrastinating and Get More Done in Less Time

Артикул: 1251124
Нет на складе
Есть в наличии
215 грн
0 грн

Вид обложки:

Характеристики:
Нет на складе
Есть в наличии
215 грн
0 грн

Нет на складе

Способы доставки
 • Службой «Укрпочта Экспресс»
 • Службой «Новая Почта»
Способы оплаты
 • Наличными при получении
 • Наложенным платежом
 • Оплата на карту
 • Оплата картой (Liqpay)
Выйди из зоны комфорта. Измени свою жизнь (карманный формат)

Выйди из зоны комфорта. Измени свою жизнь (карманный формат)

215 грн
0 грн

Нет на складе

Полное описание

Про книгу

Книга № 1 по саморозвитку. Вона переведена на 40 мов. Придбано понад 1 200 000 примірників. Ця книга зробила Брайна Трейсі тим, хто він є зараз - зіркою і гуру для всіх, хто прагне до ефективності.

У книзі представлено результат більш ніж тридцятирічного вивчення питань розподілу часу. Вона розповідає про те, як досягти вирішення складних завдань, виходячи із зони комфорту.

Раніше книга виходила у видавництві «Попурі» під назвою «Залиште гидливість, з'їжте жабу!»

Про автора

Брайан Трейсі - світовий експерт в області психології успіху.

Трейсі народився в небагатій родині. У юнацтві він, кинувши школу, почав працювати різноробочим. Вісім років працював на теплоході, який здійснював кругосвітнє плавання. За цей час Трейсі побував в 80 країнах. Повернувшись, він вирішив стати фахівцем з продажу в одній компанії. Він почав свою кар'єру з посади звичайного «продажника», а через два роки став віце-президентом компанії.

Уже тоді - в 25 років - у нього почала складатися власна система успіху. У 1981 році Трейсі запускає навчальний проект в форматі семінару «The Phoenix Seminar». У 1985 році він з'являється на касетах під новим ім'ям - «Психологія досягнень». Цей курс прогримів на весь світ, ставши абсолютним бестселером.

З тих пір Трейсі написав близько 60 книг, серед яких Переговори, Мотивація, Вийди із зони комфорту, Делегування і управління. Його книги були перекладені на десятки мов світу. Записав кілька сотень навчальних аудіо- та відеопрограм про психологію успіху. У 2010 році заснував Університет Брайана Трейсі, який в онлайн-форматі навчає підприємців і менеджерів з продажу. Щорічно консультує близько 400 компаній.

Цитати з книги

Проста істина
Здатність цілком зосередитися на найважливішій задачі і добре її виконувати від початку до кінця - ключ не тільки до великого успіху і навіть великим досягненням, але і до поваги, високого становища і щастя.

Дві додаткові години на день
Завжди працюйте за списком. Коли буде з'являтися якесь нове завдання, спочатку додайте його в список і лише після цього приступайте до виконання. Кожна хвилина, витрачена на планування, економить десять хвилин вашої праці.

Не припиняйте вчитися
Ви, звичайно, знаєте старий анекдот, коли людина запитує вуличного музиканта, як йому потрапити в Карнегі-хол, а той відповідає: «Репетирувати, шановний, тільки репетирувати».

Візьміть в помічники ручку і папір
З усіх дорослих людей лише близько трьох відсотків вміють чітко формулювати свої цілі в письмовому вигляді. Саме ці люди встигають зробити в десять разів більше, ніж їх колеги.

Ставлення до часу
Часовий горизонт людини, тобто ставлення до свого часу, надає гігантське вплив на його поведінку.

З'їжте жабу
Люди, що працюють ефективно, дисципліновано вибирають з усіх поставлених перед ними завдань найважливішу. Вони, вміючи примусити себе з'їсти жабу, який би неприємною вона не була, встигають робити значно більше.

Об авторе
Брайан Трейси
Брайан Трейси

Брайан Трейси — глава Brian Tracy International — компании по развитию человеческих ресурсов, находящейся в Сан-Диего, Калифорния, с филиалами в 31 стране. До основания Brian Tracy International, у Брайана Трейси была успешная карьера в продажах и маркети

Характеристики
 • Язык издания:
  Русский
 • Год издания:
  2021
 • Переплет:
  Мягкая обложка
 • Формат:
  115х180 мм (средний формат)
 • Количество страниц:
  208
 • ISBN:
  978-5-00169-127-3
 • Переводчик:
  Марина Суханова
 • Тираж:
  1000
 • Тип издания:
  2-е
 • Возрастные ограничения:
  16+
 • Дополнительно:
  Закладка-ляссе

Информация о технических характеристиках, комплекте поставки, стране изготовления, внешнем виде и цвете товара носит справочный характер и основывается на последних доступных к моменту публикации сведениях

Твой отзыв поможет мне сделать правильный выбор
Написать отзыв
Имя*
Ваш Email отображаться не будет
Введите комментарий*